Projektové odpoledne

Warning: Undefined array key "file" in /www/doc/www.zsplotiste.cz/www/wp-includes/media.php on line 1749

Dne 2. 10. 2014 se uskutečnilo na zahradě školy a školním hřišti projektové odpoledne s názvem Přijďte pobejt – Žijeme zdravě. Žáci druhého stupně připravili pro své mladší spolužáky vědomostní soutěže zaměřené na zdravý životní styl. Na jednotlivých stanovištích soutěžící za správné odpovědi získávali obrázky, za které si pak vybrali věcné ceny. Žáci druhého stupně na toto odpoledne v rámci aktivity „Zdravě v žákovské kuchyni“ vytvořili zdravé pohoštění pro návštěvníky a soutěžící projektového odpoledne. Do akce se zapojili téměř všichni žáci školy. Celé odpoledne bylo hodnoceno velmi kladně.

projekt.odpol.6.jpg
projekt.odpol.5.jpg