Loučení s našimi deváťáky

Dne 27. 6. 2017 se uskutečnilo v tělocvičně naší školy loučení s žáky deváté třídy. Počasí bylo nevyzpytatelné, proto loučení proběhlo v tělocvičně.

Program byl velice bohatý. Vystoupili učinkující ze soutěže Talentmánie, která každoročně probíhá na škole v přírodě. Rodičům a dalším hostům zazpívali a zatančili žáci z prvního i druhého stupně.

Zároveň hosté zhlédli vystoupení malých kozelnic. Taneční vystoupení si připravily i paní učitelky spolu s paní ředitelkou. Závěr programu patřil jako každoročně těm, kterým byl věnován – našim deváťákům. Ti nastoupili ve svých třídních tričkách a zatančili i s třídní učitelkou. Poté proběhlo šerpování za účasti paní ředitelky. K žákům promluvila paní ředitelka Ilona Hojná  a tří dní učitelka Martina Šurová. I žáci si připravili svůj proslov, ve kterém poděkovali všem učitelům, kteří je učili, a předali jim květiny a malou pozornost.

Přejeme našim deváťákům hodně štěstí, zdraví a lásky v životě. Věříme, že se k nám budou rádi vracet.